° je spoločnosť regulovaná Národnou bankou Slovenska oprávnená sprostredkovať finančné operácie – prevody z účtov a na účty klientov. Produkt – platobná brána – prináša Vám a Vašim zákazníkom bezpečnú a komfortnú možnosť realizácie online platieb.

Ak ste vlastníkom alebo správcom e-shopu, webového portálu alebo online služby, poskytneme Vám flexibilitu pri voľbe bezhotovostných platobných metód (podporujeme využívanie debetných a kreditných kariet, bankových prevodov a okamžitých platieb), výrazné zjednodušenie správy platobných procesov a tým zníženie Vašich časových a finančných nákladov.

Koncovým zákazníkom umožňujeme realizovať platby z pohodlia ich domu s dôrazom na bezpečnosť a rýchlosť. Webovým developerom ponúkame podporu pri implementácii platobnej brány do prostredia e-shopov a možnosť aktívne spolupracovať na ďalšom produktovom vývoji.

Predvyplnenie dokumentov online

Ak ste obchodník a máte záujem o naše služby, predvyplnenie zmluvy a ostatných náležitých dokumentov môžte realizovať online, priamo z Vašej kancelárie. V prípade záujmu o bližšie detaily alebo individuálne otázky nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo e-mailom. Podrobný popis jednotlivých krokov nájdete i v sekcii FAQ.

Jedna zmluva s nami namiesto množstva zmlúv s inými

° výrazne zjednoduší Vaše vzťahy vo finančnej sfére. Uzavretie zmluvy s nami znamená jednorazovú implementáciu všetkých najpoužívanejších platobných metód na domácom trhu.

° využíva sieť účtov naprieč spektrom finančných inštitúcií. Vaše peniaze už nebudú podliehať obmedzeniam klasického kamenného bankovníctva. Ak sa rozhodnete pre službu °, vyhnete sa zdĺhavým administratívnym procesom v bankách a získate tým čas na dôležitejšie aspekty Vášho podnikania.

Platby v reálnom čase a kedykoľvek

° je Vám k dispozícii 24 hodín denne po celý rok. Vaše platby môžete pohodlne kontrolovať v bezpečnom a prehľadnom prostredí s chráneným prístupom pre obchodníkov. Systém bude sledovať a v reálnom čase aktualizovať stav Vašich objednávok a po uskutočnení prevodov ich označí ako “zaplatené”.

Jednoduché platby pre Vašich zákazníkov

Platby pre Vašich zákazníkov nie sú podmienené registráciou a sú zadarmo. Služba okamžité platby im umožňuje používať ich vlastné internetové bankovníctvo so zjednodušeným zadávaním platby – platobné formuláre sú predvyplnené a vyžadujú iba jednoduché potvrdenie prevodu.

Bezpečné platby

Prioritou služby ° je bezpečnosť, bez ohľadu na povahu a objem Vašich operácií. Práve z dôvodu zachovania vysokého štandardu bezpečnosti od Vás príležitostne žiadame dodatočnú identifikáciu a verifikáciu Vašich údajov.

Bezpečnosť

Platobná brána 24-pay je prevádzkovaná na základe licencie pre poskytovanie platobných služieb udelenej Národnou bankou Slovenska. Čítajte ďalej...

Informácie pre developerov

S platobnou bránou je možné komunikovať vo všetkých štandardných programovacích jazykoch – C, C++, objective C, Java, Python, PHP a podobne. Čítajte ďalej...